Máte otevřeno i o víkendu?

Jeskyně je otevřena od pondělka do čtvrtka. Pátky a víkendy otevíráme výjimečně, obvykle pro větší skupiny a pouze po předchozí domluvě. Zavolejte a zjistíme, jestli najdeme nějaký společný termín.

Je třeba se objednat?

Ano, je potřeba se vždy objednat před každou návštěvou. Vzhledem k epidemiologickým rizikům nespojujeme skupiny ani jednotlivce. Je tedy třeba zajistit, že daný termín je jasně vyblokován jen pro Vás a Vaše blízké.

Co si s sebou máme vzít?

Není třeba nic speciálního. Stačí mít na sobě pohodlné volné oblečení. Do jeskyně se vstupuje s návleky na botách nebo můžete klidně boty sundat a jít jen v ponožkách. Doporučujeme ale mít pak pár náhradních ponožek. Počítejte s tím, že solný prach a krystalky se mohou dostat všude. Náhradní tepláčky jsou tedy určitě lepší i pro malé návštěvníky, kteří si budou v jeskyni hrát na podlaze.

Jak to v jeskyni při návštěvě funguje?

Při příchodu zamíříte na recepci. Vyřešíme platbu, odečtení vstupu z permanentky apod. Poté po schodech dolů sejdete do hlavního prostoru. Můžete využít malou šatnu se skříňkami. K dispozici je toaleta. Po vyzutí/nasazení návleků můžete vejít přímo do jeskyně, kde se usadíte v polohovacích křesílkách. V jeskyni pouštíme zvuky moře, relaxační hudbu, ale nejsou problémem ani audio pohádky nebo písničky pro nejmenší. Návštěva trvá 45 minut.

Jaké je vybavení jeskyně?

V jeskyni jsou 4 polohovací křesla. V případě potřeby jsou k dispozici deky. Pro děti je připraven koš hraček (autíčka, bábovičky a další hračky na písek). V šatně jsou uzamykatelné skříňky. Na toaletě je pro nejmenší připraven nočník i dětské WC sedátko a stupátko.

Je to hygienické a bezpečné?

Ve všech prostorách kromě samotné jeskyně je třeba se pohybovat s ochranou úst i nosu (respirátor, nano roušky). V jeskyni je pak lze sundat. Dorazit můžete se svými blízkými. V rámci jednoho termínu vás jinak nebudeme spojovat s jinými cizími návštěvníky.

Jednáme vždy v souladu s aktuálními nařízeními vlády a doporučením hygienických stanic. Setrvejte doma, pokud máte jakékoliv příznaky onemocnění covid 19, chřipky, zvýšené teploty apod. Neohrožujte prosím nás ani další návštěvníky.

Každý den dochází k průběžné dezinfekci povrchů, hlavně klik, madel a v prostorách toalety. Pravidelně prostory čistíme ozónem pomocí ozónových lamp. Mezi jednotlivými návštěvníky je pak jeskyně vždy odvětrána.